Účetnictví a mzdy
pro právnické i fyzické osoby

Jednorázová i dlouhodobá spolupráce. Poradenství, vedení účetní a mzdové agendy.

Osobní přístup a diskrétnost je samozřejmostí.

Působnost ve Zlínském kraji, v Brně a okolí.

ucetnictvi.jpg

Účetnictví a daňová evidence

Nastavíme Vám členění účetních operací, formu účetních výstupů a způsob komunikace s námi dle Vašich požadavků. Cílem je začlenění naší činnosti do Vašich firemních procesů a způsob vedení využitelné pro Vaše rozhodování a řízení Vaší firmy.

Není-li pro Vás důležitá informační hodnota účetní evidence (např. pro manažerská rozhodování) a je pro Vás rozhodující především splnění všech zákonných povinností, vedeme účetnictví v základním rozsahu. Základní rozsah služeb plní platnou českou legislativu s důrazem na výpočet daňových povinností a umožní tak minimalizaci nároků na Váš čas a Vámi vynaložené náklady.

personalistika.jpg

Personální agenda a zpracování mezd

Pracovní smlouvy, registrace na všech příslušných úřadech, výpočet výpočet hrubé a čisté mzdy a příprava a odeslání příkazů k úhradě na mzdy a s nimi spojené odvody.

Poradenství a konzultace v oblasti personální a mzdové legislativy, stejně jako nápomoc s výběrem optimální formy zaměstnaneckého poměru.

Profesionalita

Naši práci bereme vážně a zodpovědně.

certifikat.jpg

Odborné účetní práce jsou vykonávány odborníky s ekonomickým vzděláním a dlouholetou praxí. Sledujeme novinky a legislativní změny, účastníme se programu celoživotního vzdělávání v oblasti daní, účetnictví a mezd.

zivnostenske_listy.jpg

Vlastníme příslušná živnostenská oprávnění k poskytovaným službám.

pojisteni_web.jpg

Nezříkáme se odpovědnosti za naši práci. Profesní pojištění je samozřejmostí.